Дрова колоті

Дрова колотые дуб
Дрова колотые бук
Дрова колотые в сетке

Приватне підприємство «MIO» здійснює продаж і доставку колотих дров твердолистяних порід. Сухі, готові до спалювання дрова завжди є в наявності (витримка 2 роки!). Нашими постійними клієнтами є АЗС, торгові точки, ресторани та приватні будинки. Дрова доставляються в сітках. Вартість сітки (дуб, граб) – 15,00 грн. При замовленні дров на суму вище 500грн., доставка по Рівному – БЕЗКОШТОВНА, по Рівненській області – 4грн./км. Доставка дров здійснюється малогабаритними самоскидами. Для замовлення дров звертайтесь за телефоном: +380(50)598-87-36 | +380(96)689-91-85

Загальна інформація про дрова та твердолистяні породи дерев

Дрова колоті бувають різних порід, розмірів і вологості. Ми пропонуємо найбільш затребувані, а саме: дуб (33 довжина в см) і граб (33 довжина в см) природної вологості.

Не дивлячись на те, що на вулиці 21 століття, і у більшості є центральне опалення, та все ж, багато хто потребують такої на перший погляд “застарілої” речі як дрова. Наприклад для того, щоб провести затишний сімейний вечір біля каміну або ж затопити парку лазню і навіть просто виїхати на природу з друзями для розведення багаття. Для цих та інших потреб Ви можете використовувати наші колоті дрова за вигідними цінами. Слід також пам’ятати, що саме явище горіння це дуже активний процес, який супроводжується виділенням тепла і світловим ефектом. Тому, залежно від експлуатації має значення порода, вологість і розмір дров.

Дуб – це дерево листяної твердої породи сімейства “Букові”. При згорянні за рахунок щільної структури деревини виділяється велика кількість тепла і приємний лісовий запах, який сприяє зміцненню здоров’я. Цей вид дерева вимагає більшої тяги повітря для повного згоряння. Тому дубові дрова відмінно підійдуть для камінів. Незважаючи на те, що вони довго розтоплюються, при цьому вони довше горять, а отже виділяють більше тепла.
Граб – є листяною породою сімейства “Березових”. Твердість і щільність цього дерева дуже висока, навіть дуб менш щільний у порівнянні із грабом. Граб добре підходить для “домашнього” використання, а саме для печі, каміна, лазні, оскільки він повільно горить, дає жар, не димить, а його вугілля довго тліє.